Nářadí

Nabízíme široké spektrum nářadí pro kutily. V našem sortimentu naleznete kvalitní, ale přesto levné štípače dřeva, aku nářadí, pily, kompresory, stojany, brusky, tlakové myčky, vrtačky a šroubováky, elektrocentrály, drtiče, hoblíky a protahovačky, leštičky, navijáky, kladkostroje, odsavače, opalovací pistole, vibrační pěchy, vibrační desky, sekací a demoliční kladiva, pásové přepravníky, rázové utahováky, Horní frézy, půdní vrtáky, stavební míchačky, ostřičky, malování, přesívače, řezačky na dlažbu, soustruhy, vysavače, dlabačky, multifunkční stroje, kombinované stroje, odvlhčovače a vlhkoměry světových výrobců za nejlepší ceny.

Elektrické a benzínové nářadí

Elektrické a benzínové nářadí se stává v dnešní době ideálním pomocníkem pro každého domácího kutila a také profesionálního řemeslníka. Jakékoliv elektrické nebo benzínové nářadí poskytuje při práci všem kutilům i profesionálům komfort, díky kvalitnímu zpracování, zvoleným materiálům a vynikajícím vlastnostem. Práci toto nářadí usnadňuje, ale zejména šetří Vaše zdraví, čas i peníze. Nářadí je důležitým pomocníkem při běžných domácích úpravách i stavebních pracích. Pokud trávíte hodně času ve své dílně, určitě si vybere z široké nabídky nářadí z našeho eshopu. Nabízíme kompletní výbavu pro každého domácího kutila, ale také profesionálního řemeslníka. Nabízíme zboží různých značek od prověřených výrobců vyznačujících se nejvyšší kvalitou, dlouhou životností a výkonností. Proto neváhejte a vybírejte nářadí od vrtačky až po frézy s širokou škálou příslušenství ke každému elektrickému nebo benzínovému pomocníkovi. Každé naše zboží má přesné parametry, včetně požadovaných norem hlučnosti, výkonem motoru a také přesným návodem k obsluze, údržbě a bezpečnosti práce s daným výrobkem. K jednotlivým nářadím nabízíme také praktické kufříky, pokud nejsou již součástí výrobku, pomocí kterých můžete vybraný druh nářadí přenášet a uskladňovat. Práce s vybraným druhem nářadí se pro Vás stane koníčkem. Jsou nedílnou součástí vybavení každé domácí i profesionální dílny.

Bezpečnost práce s elektrickým nářadím

Elektrický proud má dostatečnou sílu nejen v domácnostech, ale také na běžných pracovištích, aby člověka usmrtil. Elektřina má dostatečnou sílu na to, aby způsobovala vážné úrazy a zabíjela. Při práci s elektrickým nářadím si nejprve pečlivě přečtěte návod k použití, bezpečnostní předpisy a správnou údržbu daného výrobku. Zranit vás může nejen elektrický šroubovák, ale také motorová vrtačka.