Bazény

Na trhu je spousta výrobců plastových bazénu, ale dokážou Vám zaručit kvalitu? Naše bazény jsou vyráběné z 1. Jakosti plastových desek s UV filtrem. Bazény jsou následně svařovány nejmodernějším CNC strojem a ručními svářečkami Německého výrobce. Tyto podmínky Vám zaručí výdrž bazénu na desetiletí a díky výrobě z ekologických a zdravotně nezávadných plastových materiálů se nemusíte obávat žádné zdravotní újmy i pro své nejmenší.

Bazén je věc, která se pořizuje na mnoho dalších let proto je potřeba si dobře promyslet, kde bazén umístíte. Vybrat dokonalé místo pro usazení bazénu může být složitější, než se zdá. Nejdůležitější je najít místo, kde svítí slunce převážnou část dne. Déle si rozmyslet jakou velikost bazénu si vybrat, proto při výběru zvážit pro kolik lidí bude bazén určen. Poslední faktor je výběr tvaru bazénu, ten by měl co nejvíce vyhovovat vašemu vkusu.

Druhy bazénů

Nabízíme bazény nadzemní, tak i zemní. Náš sortiment tvoří bazény kruhové, oválné, obdélníkové a nejoblíbenější typ obdélníkový se zakulacenými rohy, který vynikne svým designem a přitom neubírá objem vody.