Žumpy, jímky, nádrže

Potřebujete nádrž pro sběr pitné vody, dešťové vody, nebo fekálii?

Výroba plastových žump, jímek a nádrží

Naše nádrže jsou navrženy, staticky spočítaný a vyráběné z kvalitních polypropylenových desek, které se svařují nejmodernější svařovací technikou. Díky tomu se tyto nádrže můžou použít pro sběr pitné vody, dešťové vody, nebo fekálii (žumpy). Nádrže jsou navrženy tak, aby vydržely desetiletí bezúdržbového provozu.

Vyrábíme plastové žumpy (jímky, nádrže)o různých objemech. Nádrž se dá upravit podle použití jako žumpa, kde bude pouze vtok, nebo plastová jímka (nádrž) s vtokem i odtokem. Zákazník si u nás může vybrat z širokého sortimentu žump (jímek, nádrží). Vtoky a výtoky nádrží a jímek upravujeme na přání. V případě požadavku je možno vyrobit i nádrž atypickou.

Žumpy (jímky nádrže jsou tvořeny z polypropylenových desek o síle 5 - 10 mm. Vyrábíme pouze z 1. Jakosti plastových polypropylenových desek, které jsou na tyto nádrže určeny a vydrží desetiletí. Pozor na výrobce z recyklovaného plastu, který nemá z daleka takové vlastnosti jako námi používaný materiál a postup výroby. Žumpa (jímka) je dodávána včetně poklopu a je nutné počítat s tím, že dodávaný poklop a víko jímky splňují pouze požadavky na celistvost, nejsou dimenzovány na žádné zatížení! Pokud je potřeba poklop na určité zatížení je potřeba si dokoupit poklop určený pro dané zatížení, poklopy můžete koupit v našem eshopu . Přístup do žumpy je umožněn průlezem o průměru 55 - 58 cm a výšce 25 cm. Pokud je potřeba výší vstupní průlez je potřeba, tento požadavek uvést do objednávky. Jímky, žumpy, vyrábíme z polypropylénu (PP) tloušťky 5, 8 a 10 mm, který je vyhovujícím materiálem pro stavbu těchto aplikací. Vlastnosti desek z PP jsou houževnatost, tvarová stálost, svařitelnost.

Sortiment žump a jímek

Náš sortiment tvoří žumpy (jímky, nádrže) - válcové. Zákazníkům nabízíme žumpy pro obetonování (nesamonosné), žumpy (jímky) bez obetonování (samonosné) a taky jímky dvouplášťové, které jsou vhodné pro místa, kde je výskyt spodní vody, nebo je potřeba, aby jímka byla pojezdová. Jímky se dají využít jak pro sběr fekálii (žumpy), ale také například pro pitnou, nebo dešťovou vodu (jímky)